Kontakt

Ta strona służy do komunikacji osób zainteresowanych współpracą z naszą firmą. Jeśli masz jakieś pytanie do nas odnośnie współpracy a także o innej tematce zapraszamy do skorzystania z naszego formularza. Jeśli tylko będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na twoje zapytanie na pewno wyślemy odpowiedź. Dobry formularz to całkiem sporo pracy jakiej musi użyć frontedowiec lub backendowiec przy projektowaniu takiego modułu. Oczywiście ktoś powie po co się męczyć? Przecież można użyć gotowych modułów. Odpowiemy, że ma rację jednak... Wszystko uzależnione jest od technologii jaką używamy przy projektowaniu i budowaniu naszego projektu. Gdy tworzymy strony internetowe przy pomocy większego frameworka to wtedy trzeba się pomęczyć. Jeśli wspomagamy się Wordpresem lub Joomla! to rzeczywiście można użyć gotowego modułu. Z drugiej strony należy zadać sobie całkiem sporo pytań związanych z bezpieczeństwem naszej witryny. Każdy moduł wykorzystany z zewnątrz niesie groźbę „dziur” przez które hakerzy mogą się włamać i zrobić nam przykre rzeczy na serwerze...

Jednak to kolejny temat, który na pewno poruszymy na naszej stronie firmowej. Jako, że działamy w Bielsku-Białej i Katowicach to serdecznie zapraszamy do kontaktu nie tylko osoby i firmy z tego obszaru ale i z całego kraju. Programujemy od wielu lat na początku tylko oprogramowanie desktopowe, a aktualnie webowe i mobilne.

Formularz Kontaktowy


 

Szanujemy Twoją prywatnosc i dbamy o ochronę Twoich danych osobowych


Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane żadnym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma IT MAXIMUS Sebastian Honkisz z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Łagodna 34/36, 43-300 Bielsko-Biała. Wysyając informację za pomocą formularza kontaktowego, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy oraz telefon. Ma Pan/Pani prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.