Piszemy strony internetowe, aplikacje bazodanowe, desktopowe i portale w językach opisanych poniżej - IT Maximus Bielsko-Biała.


IT Maximus programuje w PHP

Programujemy w PHP

Język ten od dawna jest w ścisłej czołówce technologii wybieranych dla stron internetowych, sklepów i portali. Dodatkowo poprzez wsparcie frameworkiem ZEND strony naszych klientów są jednymi z najszybszych na świecie . Zend jest pierwszym frameworkiem wykorzystującym w pełni PHP7.

Nasze ERP budujemy w WPF/C#

WPF/C# doskonały język programowania giganta z Redmond

Tą technologię znamy od dawna. Firma IT Maximus napisała w nim systemy ERP. Dzięki "bindowaniu" mamy bardzo szybki dostęp do danych. Tworzymy w nim wspaniałe wykresy oraz generujemy doskonałe raporty.

Stara szkoła mistrzów programowania C++

Programując obliczenia matematyczne wykorzystujemy C/C++

Wbrew wielu opinii język C ma się całkiem dobrze. Jest on bardzo przydatny przy skomplikowanych obliczeniach matematycznych. Posiada też coraz więcej bibliotek, które dają mu bardzo silną pozycję.

Znamy język Ruby

Od niedawna programujemy w Ruby on Rails

Jest to w pełni obiektowy język programowania. W połączeniu z Rails jest to coraz bardziej popularna technologia tworzenia zaawansowanych portali i stron internetowych . Wykorzystuje wzorzec MVC, według nas, najlepszy na świecie.

Wspieramy nasze strony JavaScriptem

Używamy JavaScript przy budowaniu stron www.

Ta technologia przeżywa ponowne narodzenie. Firma IT Maximus aby budować pięknę i nowoczesne systemy wspiera się tym rozwiązaniem, które nadaje naszym projektom nowoczesność i prostotę.

W naszych projektach wykorzystujemy następujące systemy bazodanowe:


Oracle to wymagająca baza danych

Obiektowa baza danych

Jeśli chcesz budować swoje rozwiązania używając najlepszych technologii wybierz ORACLE... W pełni obiektowa baza danych. Proponujemy to firmom, które potrzebują dużej przestrzeni bazodanowej, a dodatkowo chcieliby generować szczegółowe raporty.

IT Maximus wykorzystuje MSSQLServer

Bezpieczeństwo i spójność

System bazodanowy zbudowany przez Microsoft. W tym produkcie językiem używanym jest Transact-SQL. Zbudowaliśmy na tej bazie wiele systemów i możemy potwierdzić, że jest to do tej pory jedna z najlepszych baz typu klient-serwer.

MySQL to opensoursowy system zarządzania danymi

Prostota i użyteczność

MySQL to najbardziej popularny system zarządzania relacyjnymi bazami. W Polsce większość stron internetowych używa tego systemu. Poprzez swoją prostotę i szybkość działania jest bardzo ważnym graczem w środowisku webowym. Doskonale sprawdza się we współpracy z PHP a także z takimi frameworkami jak Zend czy Symfony.

Jedna z najpopularniejszych baz danych to PostreSQL

Spójność danych

Tuż obok MySQL to najpopularniejszy produkt bazodanowy. W naszym kraju jest o wiele rzadziej używany niż poprzednik. Został zbudowany na Kalifornijskim Uniwersytecie Berkeley. Posiada równie szybką i spójną bazę oraz według naszej oceny baza ta ma lepsze nadzędzia administratorskie.

Plikowy system bazodanowy

System plikowy

Doskonałe rozwiązanie gdy nie chcesz instalować bazy danych na serwerze. Zawartość jest przechowywana w pliku. Wbrew pozorom taki system może pomieścić do 140TB !!